Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Praded Rymarov - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Praded Rymarov - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Praded Rymarov - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Praded Rymarov - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Praded
namesti Svobody 456/12
Rymarov 79501
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Praded ubytovanie Rymarov Aktuálne počasie: Čiastočne oblačnoDenná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -3 °C
Vietor: 5 m/s


 

*** Hotel Praded ubytovanie Rymarov

Hotel Rymarov Praded Hotel Praděd Ubytovanie Rymařov Popis :
Poz=yvame vás do novo zrekonštruovaného hotela v Jesaeníkach. Hotel sa nachádza v kľudnej časti mesta Rymařov. Hotel je vhodný nielen pre rekreáciu ale i poriadanie osláv a firemných akcii.

Hotel Praděd Ubytovanie Rymařov Ubytovanie :
Celková kapacita hotela je 20 dcojmiestnych izieb. Vybavenie : rádio, telefón a socialne zariadenie. Možnosť zapožičania Tv.

Hotel Praděd Ubytovanie Rymařov Stravovanie :
Príjemné prostredie , štýlová reštaurácia s barom. Ázijská a talianská kuchyna, špeciality národnej kuchyne, jedlá zo zveriny, značkové moravské vína, výborné Hanušovické pivo, miešané nápoje a dalšie.

Pre veľké automobily je zaistené parkovanie v uzavretom dvore.

Hotel Praděd Ubytovanie Rymařov Aktivity :   
Lyžovanie - Malá Morávka, Karlov, Ovčárna - Praděd, značené bežeckétrate v okolí.

Hotel Praděd Ubytovanie Rymařov Letné aktivity :
- jazda na koni, kuželky, herne, liečebné kúpele, hubárčenie, kúpanie - Slezská Harta, 14 kmPaseky, 10 km hrad Sovinec, 25 km hrad Úsov, 25 km zámok a papiernícke múzeum Veľké Losiny kde sú i kúpele s termálnim kupaliskom, 10 kmRabštejn - lezecké steny.

Autobusové spojenie : 500m od hotela autobusová zastávka Rymařov.

Vlakové spojenie :  500m od hotela vlaková stanica Ramařov 

Hotel Rymarov Praded - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Rymarov Praded - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Rymarov Praded - hotel má reštauráciuHotel Rymarov Praded - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Rymarov Praded - Izby s vlastnou toaletouHotel Rymarov Praded - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-Rymarov-Praded@cz-hotel.eu